Різні типи кондиціонерів

Різні типи кондиціонерів
На сьогоднішній день виробництво техніки пішло далеко вперед, є можливість проектувати і встановлювати індивідуальні вентиляційні пакети без використання субпідрядників, але нам важливо знати про різні типи кондиціонерів, доступних сьогодні.
Від комерційних приміщень до звичайних домашніх об'єктів, вимоги наших клієнтів завжди різні. Тим не менш, важливо чітко розуміти те, що ви хочете з тим, чи підходить вона вам. Визначившись встановити найбільш підходящу систему кондиціонування повітря.
Маючи чіткі поняття про бажаному, ви можете швидко поглянути на найпопулярніші і звичайні кондиціонери.
Типи систем кондиціонування повітря:
Спліт-система - цей тип системи підключає внутрішній блок до зовнішнього, що забезпечує досить ненав'язливу установку. Хоча вони встановлені так, що тільки одна кімната нагрівається або охолоджується за раз, додаткові одиниці можуть бути додані і для інших кімнат.
VRV / VRF (змінний об'єм холодоагенту / варіант холодоагенту) - цей тип системи також простий в установці з мінімальним руйнуванням для вашого приміщення. Ідеально підходить для будівель середнього і великого розміру, де не у всіх приміщеннях працюють люди, а також VRV / VRF системи також надійні і ефективні для додаткової гнучкості та контролю.
Закрита система управління. Цей тип системи також відомий як PAC (Precision Air Conditioning), оскільки він може контролювати вологість, температуру і фільтрацію часток в певних параметрах. З цієї причини він ідеально підходить для серверних кімнат, в яких необхідно контролювати температуру цілодобово і без вихідних.
Типи кондиціонерів:
1. Касетний блок - виключно обережно, тільки з решіткою, яка відображається в стелі, повітря поставляється в чотирьох напрямках від високоефективного вентилятора. Вони також легко очищаються і підтримуються.
2. Настінний блок - розроблений для ефективного і швидкого кондиціонування будь-якого приміщення, цей тип пристрою поставляється в самих різних стилях. Використання контролерів може допомогти вам отримати максимальну користь з цього пристрою.
3. Підлоговий блок - цей варіант - відмінна економія простору і може встановлюватися під вікнами або уздовж стіни периметра. Навіть розподіл повітря дозволяє забезпечити правильний баланс в будь-якій кімнаті.
4. Канальні вузли - ще один дискретний варіант для середовищ, в яких потрібно низький рівень шуму і максимальний розподіл повітря.
5. Під стельовим блоком - зазвичай використовується в офісах і ресторанах завдяки їх спокійній роботі. Автоматичне регулювання жалюзі - ще одна характеристика цього типу пристрою
Для того, щоб визначити який вид кондиціонера вам підходить порадьтеся з фахівцями по установці. вони завжди готові дати вам грамотності рекомендацію, яка допоможе вам зробити правильний вибір.