Речі, які не можна робити в мікрохвильовці

Якщо ви поставите неправильні продукти, контейнери або посуд в мікрохвильову піч, ви можете зіпсувати саму піч, так і посуд, піддатися впливу шкідливих хімікатів або навіть пожежі. Дотримуйтесь цих порад, щоб уникнути небезпечних мікрохвильових помилок.
Яйця круто:
Якщо ви спробуєте зварити яйця в мікрохвильовій печі, у вас виникне багато роботи по прибиранню всередині печі. Бо як яйця вибухають при нагріванні. Швидкий нагрів від мікрохвиль створює багато пари в яйці, якому нікуди виходити. Тому відбувається розривання шкаралупи.
М'ясо:
Заморожені шматки м'яса складно розморозити в мікрохвильовій печі: більш тонкі краю починають прижариваться, а більш товста середина залишається замороженою. І якщо ваша мікрохвильова піч не обертає їжу під час її приготування, це також може привести до нерівномірного розподілу тепла. Найбезпечніший спосіб розморозити м'ясо - поставити його в холодильнику на ніч.
Грудне молоко:
Мало того, що розігріте в мікрохвильовій печі заморожене грудне молоко або дитяче харчування нагріває його нерівномірно, що може створити обпікають шари молока для чутливих маленьких діток, інші дослідження показали, що цей метод нагрівання може зруйнувати деякі з імуностимулюючих білків грудного молока, особливо при високій температурі і потужності. Краще нагріти харчування в такий спосіб: поставте пляшку з молоком під гарячу воду і перевірте капнувши краплю на зап'ясті.
Китайські контейнери:
Метал (навіть невелика кількість металу, ручки на білих контейнерах) і мікрохвилі не змішуються. Або, точніше, коли вони змішуються, вони можуть влаштувати іскру що може призвести до займання. Неприпустима будь-який посуд, що має золотаве обрамлення, малюнок.
Пластикові контейнери:
Багато пластмаси містять шкідливі хімічні речовини (BPA - добре відомий), які можуть вилуговувати в їжу при нагріванні пластмаси. У дослідженні, опублікованому в журналі « Перспективи гігієни навколишнього середовища» , 95 відсотків з 450 пластмасових виробів (таких як дитячі пляшки, мішки з блискавкою і контейнери) протестували вивільняються хімічні речовини, які діяли подібно естрогену після того, як вони були піддані нагрівання за допомогою мікрохвильової печі. Навіть продукти з маркуванням «без BPA» виділяють шкідливі хімікати. Краще бути в безпеці і розігріти вечерю прямо на тарілці.
Контейнери з пінопласту:
Як тип пластику, пінопласт може виділяти шкідливі хімічні речовини в їжу при нагріванні. Замість цього викладіть залишки на скляний посуд, накриту паперовим рушником. Будьте в безпеці і переконайтеся, що ви ніколи не візьмете один з цих потенційно токсичних предметів, знайдених в магазинах.
Тарілки:
У вас багато модних китайських або металевих чашок? Тримайте їх подалі від мікрохвильової печі. Навіть якщо металева обробка незначна, вона все одно може реагувати в мікрохвильовій печі. Якщо ви часто користуєтеся мікрохвильовою піччю, краще всього купити скляну тарілку простого кольору, тільки для мікрохвильової печі.
Гуртки:
Гуртки з нержавіючої сталі блокують тепло від кави або чаю і можуть пошкодити мікрохвильовку. Якщо він пластиковий, перевірте нижню частину гуртки, щоб побачити, позначена вона як безпечна для мікрохвильової печі, але навіть якщо це так, ви можете переглянути, якщо залишається запах в печі після нагрівання в такій посуді.
Остерігайтеся етикеток «Безпечно для мікрохвильових печей»:
Единственное, о чем говорит этикетка «Безопасная для микроволновой печи», - это то, что вы можете поставить в микроволновую печь контейнер, не повредив его и не повредив микроволновую печь. На самом деле, согласно FDA, производители даже не обязаны проверять свою посуду для обеспечения безопасности после нагрева (возможно, именно поэтому вы обожгли себя на слишком горячих керамических кружках). Даже если будет написано, что безопасно, подумайте о том, чтобы разогреть жидкость или еду на плите, а затем перенести ее в миску, тарелку или кружку.
Більш детальну інформацію можна отримати за нашими контактами:
ПРАЦЮЄМО БЕЗ ВИХІДНИХ!
З 7.30 - 20.00
Терміновий виклик майстра:
Київстар | (096) 009-98-86 |
---|---|
Водафон | (066) 406-36-02 |
Лайфселл | (063) 291-94-45 |
Міський | (056) 790-45-17 |