Портативні зволожувачі
Портативні зволожувачі
З настанням опалювального сезону, або в жарким літом повітря в наших будинках стає все суші і суші з щільно закритими вікнами і включеним опаленням. Таке повітря погано впливає на загальне самопочуття. Зволожувач повітря виправлять це!
Підтримання вологості у вашому будинку на комфортному рівні - далеко не надмірність. Коли повітря сухе, наші носові і бронхіальні дихальні шляхи теж висихають, залишаючи їх сприйнятливими до подразнення. Віруси можуть потім легше проникати, що збільшує ризик застуди, грипу та інших респіраторних інфекцій. Мало того, сухе повітря відводить вологу, включаючи підлоги і дерев'яну меблі, викликаючи їх тріщини, рослини можуть загинути.
Зволожувач повітря додає більше вологи в повітря і, як наслідок, допомагає запобігти проблеми, пов'язані з сухістю. Це також корисно при респіраторної інфекції. Підвищуючи рівень вологості, секрети, що блокують наші легені і пазухи, розчиняються, що допомагає нам позбавитися від них. Щоб дізнатися, чи вам потрібен зволожувач, виміряйте кількість вологи у вашій квартирі або будинку за допомогою гігрометра. Рекомендований рівень вологості в приміщенні становить 50% влітку і 30% взимку (нижче взимку, щоб уникнути конденсації).
На ринку представлено багато видів портативних зволожувачів. Вони згруповані в три види: теплий туман, прохолодний туман та ультразвук. У кожного є свої плюси і мінуси.
Зволожувач теплого туману має нагрівальний елемент, який зволожує повітря, випускаючи струмінь гарячої водяної пари. З цим видом зволожувача ви можете додати медичні рішення - наприклад, для боротьби із застудою? Але будьте обережні: ці розчини містять інгредієнти, які можуть дратувати дихальну систему вразливих осіб. Перевага зволожувачів теплого туману полягає в тому, що вони вимагають меншого обслуговування, ніж інші моделі. Їх основним недоліком є ризик опіків. Оскільки струмінь водяної пари випускається гаряча, ви повинні бути обережні, щоб не підійти дуже близько; і тримати в недоступному місці від дітей.
Само собою зрозуміло, що зволожувачі прохолодного туману безпечніше. Вони прості у використанні, а також найбільш популярні. Просочений водою фільтр зволожує повітря, який проходить через нього. Єдиним недоліком є те, що ці зволожувачі вимагають ретельного обслуговування. Їх необхідно регулярно чистити, щоб уникнути зростання бактерій і їх викиду в повітря.
На відміну від перших двох типів, ультразвукові зволожувачі не виділяють пари; скоріше, вони випромінюють дрібну мряку, коли вода проходить через ультразвуковий розпилювач (високочастотний генератор). Подібно зволожувачів з теплим і холодним туманом, ці машини мають потребу в ретельному обслуговуванні. Вони зволожують кімнату швидше і тихіше, але, як правило, найдорожчі. Воду для них використовують тільки очищений, інакше в повітря будуть потрапляти найдрібніші частинки складаються з мінералів, знайдених у воді - того ж речовини, яка викликає накопичення накипу в чайнику. Люди з дихальними проблемами знаходяться в небезпеці.
Тем не менее, почти все портативные увлажнители теперь поставляются с фильтром, который удерживает некоторые из этих частиц. Очевидно, что чем чище фильтр, тем эффективнее может работать увлажнитель. Индикатор замены фильтра является практичным, особенно для ультразвуковых увлажнителей. То же самое для индикатора, который позволяет узнать, когда бак пуст. Также полезным является управление для настройки скорости вращения вентилятора. Чем выше настройка, тем быстрее может происходить испарение на большой площади. Это хорошо, когда вы хотите увлажнить воздух в большой комнате, например.
Какой бы тип увлажнителя вы ни выбрали, помните о следующих критериях: ваши потребности (хотите ли вы увлажнять воздух в одной комнате или нескольких?); емкость увлажнителя по отношению к вашим потребностям; простота использования и обслуживания; и качество.
Важность своевременного обслуживания
Чтобы предотвратить проблемы со здоровьем, связанные с использованием увлажнителя, он должен быть в хорошем состоянии.
Увлажнители с холодным туманом представляют большую опасность для здоровья, если в устройстве остается вода, когда он не используется. Это потому, что если вода не вся испаряется, то и бактерии могут находиться внутри. Больше бактерий может накапливаться и размножаться в стоячей воде, среда, очень благоприятная для развития микроорганизмов, которые в конечном итоге будут выбрасываться в воздух, которым вы дышите. Люди, страдающие от астмы, серьезных аллергий и других респираторных заболеваний, рискуют обострить свое состояние.
Поэтому, помимо слива остаточной воды после каждого использования, настоятельно рекомендуется регулярно чистить и дезинфицировать резервуар в соответствии с инструкциями производителя. Удалить слизь со стенок и предотвратить образование плесени и микроорганизмов. Также часто проверяйте и очищайте фильтр или замените его при необходимости; в противном случае покрытие из частиц, осажденных на поверхности фильтра, значительно снизит эффективность увлажнителя. Наконец, не заправляйте увлажнитель заранее.
Все возникшие вопросы Вы можете обсудить с нашими мастерами по контактам ниже.
ПРАЦЮЄМО БЕЗ ВИХІДНИХ!
З 7.30 - 20.00
Терміновий виклик майстра:
Київстар | (096) 009-98-86 |
---|---|
Водафон | (066) 406-36-02 |
Лайфселл | (063) 291-94-45 |
Міський | (056) 790-45-17 |